Vienisce

PRZESZŁOŚĆ ODDZIELIĆ GRUBĄ KRESKĄ
___________________________________


Często zastanawiam się nad tym, czy faktycznie się da. Zacząć od nowa, teraz, w tej chwili, zapomnieć o przeszłości, o naszych błędach, rozterkach.. Bo przecież nie chcemy wyrzucić z pamięci tych dobrych wspomnień. Mylę się? 
Nie chcę zaczynać 'od nowa', chce uczyć się na błędach, robić to co kocham jak najlepiej, chcę się uczyć nowych rzeczy, nie mówię tu o samej szkole, bo tak bardzo nie lubię tej atmosfery, patrzenia 5 dni w tygodniu na tych samych szarych ludzi, tyle fałszu, złej energii w powietrzy, że grrrr, byle dobrze napisać testy i tyle mnie tam widziano:) 
Więc wracając do tematu przewodniego! TAK! Oddzielić, nie wspominać tego co nie wyszło, tylko myśleć pozytywnie, nie wchodzić dwa razy do tej samej rzeki, czerpać z życia garściami, dużo się uśmiechać, nie dać się zranić, i najważniejsze być szczęśliwym i robić to co się kocha!
Wracając do przeszłości, do tej mile wspominanej oczywiście, tak bardzo tęsknie za wakacjami, jest zima, a mi się marzy ubrać tylko sukienkę i wyjść z domu, dość już tych gryp, nie gryp, chcę, żeby moim problemem była schodząca skóra od nadmiaru słońca! Niżej zdjęcie z tatą, które uwielbiam! I trochę z instagrama z ostatniego tygodnia:) @areyounob . 
Jeszcze kończąc, nawiąże do robienia tego co się kocha, moim powerem ogromnym, jest ostatnio świat mody, może to dziwne, ale interesują mnie ( i są naprawdę wciągające!) początki, krótkie biografie znanych projektantów jak np. Marc Jacobs, Stella McCartney czy siostry Mulleavy ( RODARTE ). Blogowanie, i nie mówię tu o samym prowadzeniu bloga, ale czytanie innych, szukanie inspiracji, wgłębianie się w to. Muszę się pochwalić, że być może w przyszły weekend skorzystam z warsztatów dla blogerek/blogerów. Tych początkujących jak i siedzących w tym od lat. Natomiast w ten weekend widzę się z Pauliną z pszczorami.blogspot.com i Krystyną z balakier-style.blogspot.com :) Jest mi niezmiernie miło i nie mogę się doczekać! Mam nadzieje, że ta zajawka będzie mnie trzymała, że jakoś ten blog się rozpowszechni, ktoś może przeczyta to moje ględzenie, i może nawet znajdzie się ktoś komu się to spodoba:)

godzina 9 rano
godzina 14 :)
Evisia <3

Będzie mi bardzo miło, 
za komentarze, wasze opnie:)I nuta, która pomogła mi napisać posta :-)

http://www.youtube.com/watch?v=7DMRg1VjzMg
5 komentarzy:

 1. fajnie prowadzisz bloga,masz fajne zdjęcia,jesteś pełna energi co widać,fajnie czyta się to co napiszesz:*liczę na kolejne wpisy

  OdpowiedzUsuń
 2. http://www.facebook.com/aleksandra.miszta.58 nie wiem czy widziałaś,więc wysłam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ostatnio nazywała się Aleksandra Miszta, i miała inne moje zdjęcia, drugi ban, może zadziała:)

   Usuń
  2. nie ma za co:)

   Usuń